Mötestider och representanter

Höstens enhetsrådsmöte 2016 Tisdagen den 8 november klockan 18:00-20:00 Plats: Skolans personalrum Representanterna väljs under höstens första arbetsenhetsrådsmöte/ föräldramöte.

Under Ladda hem längst ner hittar ni våra protokoll

Personalrepresentanter:

Förskolorna

Riddarsten
Ranjita Viréhn ranjita.virehn@lerum.se
Helena Karlsson helena.karlsson2@lerum.se

Seatons allé
Annette Karlsson annette.karlsson2@lerum.se
Lovisa Wilhelmsson lovisa.wilhelmsson@lerum.se

Åtorp
Ulrika Aksell ulrika.aksell@lerum.se
Camilla Borg camilla.borg@lerum.se

Förskoleklass

 

Grundskola

 

Fritidshem

 

Rektorer/förskolechef

Solveig Knutsson Förskolan solveig.knutsson@lerum.se

Maria Johansson Årskurs F-2  maria.johanssson2@lerum.se

Lotta Larsson  Årskurs 3-5    lotta.larsson2@lerum.se