Mötestider och representanter

Hösten enhetsrådsmöte 2019 Måndag den 11 November för förskolorna klockan 18:00-19:30 Måndag den 21 oktober för skolan "Drop in/öppet forum" Inbjudan kommer senare klockan 17:00-18:00 Plats: Skolans personalrum Representanterna väljs under höstens första arbetsenhetsrådsmöte/ föräldramöte.

Protokollen får ni via unikum

Personalrepresentanter:

Förskolorna

Riddarsten
Victoria Carlsson victoria.carlsson@lerum.se

Seatons allé
Lovisa Dautovic lovisa.dautovic@lerum.se
Alexandra Haggren alexandra.haggren@lerum.se

Åtorp
Ulrika Aksell ulrika.aksell@lerum.se

Rektorer

Christina Ekerborn Förskolan christina.ekerborn@lerum.se

Martina Skogberg Årskurs F-3  martina.skogberg@lerum.se

Lotta Larsson  Årskurs 4-5    lotta.larsson2@lerum.se