Lärare

Här hittar du kontaktuppgifter till alla lärare sorterat på efternamn. Saknar du kontaktuppgifter kan du ringa Informationen på Lerums Gymnasium, 0302-52 20 60

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U VW Q Y Z Å Ä Ö 

A
Catrine Andersson, catrine.andersson1@lerum.se, 0302-52 16 41
Jan Andersson, jan.andersson@lerum.se, 0302-52 15 36
Ralf Andersson, ralf.andersson@lerum.se, 0302-52 15 36
Sofia Andersson, sofia.andersson1@lerum.se,
Tommy Andersson, tommy.andersson@lerum.se, 0302-52 15 46
Marie-Louise Anderzén, marie-louise.anderzen@lerum.se,
Göran Andreasson, goran.andreasson@lerum.se, 0302-52 15 33
B
Mikael Backegård, mikael.backegardh@lerum.se, 0302-52 20 45
Anna-Greta Björklund, anna-greta.bjorklund@lerum.se, 0302-52 15 17
Anders Björling, anders.bjorling@lerum.se,
Sandra Björneland, sandra.bjorneland@lerum.se, 0302-52 20 45
Petra Bohlin, Petra.Bohlin@lerum.se, 0302-52 15 48
Anna-Karin B Hansson, Anna-Karin.BrogrenHansson@lerum.se, 0302-52 15 44
Linda BräckEkener, linda.brackekener@lerum.se,
Ingrid Burden, ingrid.burden@lerum.se, 0302-52 15 33
Annika Börjel, annika.borjel@lerum.se, 0302-52 10 07
C
Christian Carlsson, christian.carlsson@lerum.se, 0302 52 21 79
Charlotte Cedergren, charlotte.cedergren@lerum.se, 0302-52 15 19
D
Lars Dudas, Lars.Dudas@lerum.se, 0302-52 13 66, 0302-52 15 33
E
Karin Edgren, karin.edgren@lerum.se, 0302-52 13 66
Ann-Britt Edshag, ann-britt.edshag@lerum.se, 0302-52 15 19
Per Efraimsson, per.efraimsson@lerum.se, 070-690 74 74
Gunnar Einarsson, Gunnar.Einarsson@lerum.se, 0302-52 15 33
Mikael Ekström, mikael.ekstrom@lerum.se, 0302-52 15 46
Ulla-Maria Engström, Ulla-Maria.Engstrom@lerum.se,
F
Brian Fenn, Brian.Fenn@lerum.se, 0302-52 16 41
Magnus Fernhall, Magnus.Fernhall@lerum.se,
Mattias Flodén, mattias.floden@lerum.se,
Helen Florå, helen.flora@lerum.se,
Lars Friberg, lars.friberg@lerum.se, 0302-52 15 57
Lena Friberg, lena.friberg@lerum.se, 0302-52 15 44
Per Frykholm, per.frykholm@lerum.se, 0302-52 21 03
Björn Fryklund, bjorn.fryklund@lerum.se, 0302-52 20 45
G
Malin Gabrielsson, Malin.Gabrielson@lerum.se, 0302-52 16 41
Rebecka Gardehall, rebecka.gardehall@lerum.se,
Karin Glisell, karin.glisell@lerum.se, 0302-52 15 37
Ulrika Gregorius, ulrika.Gregorius@lerum.se, 0302-52 15 46
Ingvar Gräns, ingvar.grans@lerum.se, 0302-52 10 07
Glenn Gulldén, glenn.gullden@lerum.se, 0302-52 16 41, 0302-52 13 66
Jeanette Gustafson Heimer, Jeanette.GustafsonHeimer@lerum.se, 072-547 08 30
Lars Gustafsson, lars.gustafsson@lerum.se, 0302-52 15 45
Karin Gustavsson, Karin.Gustafsson@lerum.se, 0302-52 15 44
Karin Gyllensten B, karin.gyllenstenbolin@lerum.se, 0302-52 20 44
H
Karolina Hallenberg, karolina.hallenberg@lerum.se, 0302-52 15 33
Lena Helander J, Lena.JohanssonHelander@lerum.se, 0302-52 10 07
Tekin Henriksson, tekin.henriksson@lerum.se, 0302-52 15 36
Anders Hesslegård, anders.hesslegard@lerum.se, 0302-52 20 44
Ditte Hesslegård, ditte.hesslegard@lerum.se, 0302-52 15 33
Lena Hillerström, lena.hillerstrom@lerum.se, 0302-52 15 19
Minna Hjelmqvist, minna.hjelmqvist@lerum.se, 0302-52 16 41
Arne Håkansson, Arne.Hakansson@lerum.se, 0302-52 15 35
I
Tinna Ingelstam, Kristina.Ingelstam@lerum.se, 0302-52 20 46
J
Marcus Jakobsson, Marcus.Jakobsson@lerum.se,
Gösta Janson, Gosta.Janson@lerum.se,
Björn Johansson, bjorn.johansson@lerum.se,
Börje Johansson, borje.johansson@lerum.se,
Marie Johansson, marie.johansson@lerum.se, 073-688 89 94
Birgitta Joswig, Birgitta.Joswig@lerum.se, 0302-52 15 45
K
Peter Kalander, peter.kalander@lerum.se,
Erika Kallin, erika.kallin@lerum.se,
Max Karle, Max.Karle@lerum.se,
Rikard Karlsson, rikard.karlsson@lerum.se, 0302-52 15 33
Ingbert Kempe, ingberg.kempe@lerum.se, 0302-52 10 07
Pia Kihlander, pia.kihlander@lerum.se, 0302-52 20 45
Peter Kristensson, peter.kristensson@lerum.se, 0302-52 18 69
L
Emma Larsson, Emma.Larsson1@lerum.se, 073-660 48 32
Magnus Levin, magnus.levin@lerum.se, 0302-52 15 35
Erik Lindberg, erik.lindberg@lerum.se, 0302-52 10 07
Lars Lindberg, lars.lindberg@lerum.se, 0302-52 20 45
Christer Lindblad, christer.lindblad@lerum.se, 0302-52 15 33
Peter Lindbäck, peter.lindback@lerum.se,
Emma-Clara Löfgren,  
Ingrid Löwing, ingrid.lowing@lerum.se,
M
Camilla Magnusson, camilla.magnusson@lerum.se, 0302-52 20 45
Cecilia Martinsson, Cecilia.Martinsson@lerum.se,
Eva-Lena Medin, eva-lena.medin@lerum.se, 0302-52 15 19
N
Cecilia Naurin, Cecilia.Naurin@lerum.se,
Britt Nedestam, britt.nedestam@lerum.se, 0302-52 15 33
Magnus Nilsson, magnus.nilsson@lerum.se, 0302-52 21 79
Hans Nordström, hans.nordstrom@lerum.se, 0302-52 20 45
O
Linda Odén, linda.oden@lerum.se,
Olof Olsson, olof.olsson@lerum.se, 0302-52 20 45
Ulrika Olsson, ulrika.olsson@lerum.se, 0302-52 20 45
Vanja Olsson, vanja.olsson@lerum.se,
Veronica Olsson, veronica.olsson@lerum.se, 0302-52 20 45
Sara Olvegård, sara.olvegard@lerum.se, 0302-52 20 44
P
Maria Palmqvist, EvaMaria.Palmqvist@lerum.se, 0302-52 15 45
Annika Perlander, annika.perlander@lerum.se, 0302-52 15 35
Anders Perols, anders.perols@lerum.se, 0302-52 13 66, 0302-52 15 57
Ingemar Persson, ingemar.persson@lerum.se, 0302-52 20 44
R
Simon Raneflod, ,
Peter Ringh, Peter.Ringh@lerum.se, 0302-52 15 44
Inger Ronnstedt, inger.ronnstedt@lerum.se, 0302-52 10 07
Anne Runström, anne.runstrom@lerum.se, 0302-52 20 46
Johnny Rådman, Johnny.Radman@lerum.se,
S
Jessica Sagré, Jessica.Sagre@lerum.se
Marcus Sandström, marcus.sandstrom@lerum.se,
Stefan Segerqvist, stefan.segerqvist@lerum.se, 0302-52 15 80
Christina Sjödahl, christina.sjodahl@lerum.se, 0302-52 15 45
Ragnhild Sorin, Ragnhild.Sorin@lerum.se, 0302-52 20 81
Mattias Stadler, mattias.stadler@lerum.se,  0302-52 15 44
Sandra Stenhede, sandra.stenhede@lerum.se,
Jan-Olof Strömbom, jan-olof.strombom@lerum.se, 0302-52 10 07
Peter Sultan, peter.sultan@lerum.se, 0302-52 18 67
Magnus Sundell, magnus.sundell@lerum.se,
Tina Sunnero, tina.sunnero@lerum.se, 0302-52 20 45
Elisa Svanlund, elisa.svanlund@lerum.se, 0302-52 13 93
Lotten Söder, Lotten.Soder@lerum.se, 076-129 54 70
T
Finn Ternrud, finn.ternrud@lerum.se,
Andreas Thern, andreas.thern@lerum.se, 0302-52 15 35
Carin Thiria Bark, Karin.ThiriaBark@lerum.se, 0302-52 10 07
Johanna Tholin, johanna.tholin@lerum.se,
Tobias Thorsson, tobias.thorsson@lerum.se, 0302-52 15 57
Ewa Thylander, ewa.thylander@lerum.se, 0302-52 15 19
Mathias Tistelgren, Mathias.Tistelgren@lerum.se, 0302-52 10 07
Åsa Torbjörner, asa.torbjorner@lerum.se, 0302-52 15 44
Björn Torefalk, bjorn.torefalk@lerum.se, 0302-52 15 45
W
Tobias Wallén, tobias.wallen@lerum.se, 0302-52 10 07
Cecilia Welin, Cecilia.Welin@lerum.se, 0302-52 16 41
Magnus Werley, magnus.werley@lerum.se, 0302-52 15 19
Ulla Westerberg, Ulla.Westerberg@lerum.se,
Ola Westlin, ola.westlin@lerum.se,
Erik Winerö, erik.winero@lerum.se, 0302-52 15 57
Dan-Olof Wängberg, dan-olof.wangberg@lerum.se, 0302-52 10 91
Y
Tobias Yngström, tobias.yngstrom@lerum.se,
Z
Magnus Zachrisson, Magnus.Zackrisson@lerum.se,