Lärare

Här hittar du e-postadresser till alla lärare sorterat på efternamn. Saknar du kontaktuppgifter kan du ringa Informationen på Lerums Gymnasium, 0302-52 20 60

 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U VW Q Y Z Å Ä Ö 

A
Aisha Ahmad, Aisha.Ahmad@lerum.se
Jan Andersson, jan.andersson@lerum.se
Ralf Andersson, ralf.andersson@lerum.se
Tommy Andersson, tommy.andersson@lerum.se
Marie-Louise Anderzén, marie-louise.anderzen@lerum.se
Göran Andreasson, goran.andreasson@lerum.se
B
Mikael Backegårdh, mikael.backegardh@lerum.se
Elisabeth Bergenkull, Elisabeth.Bergenkull@lerum.se
Anna-Greta Björklund, anna-greta.bjorklund@lerum.se
Anders Björling, Anders.Bjorling@lerum.se
Sandra Björneland, sandra.bjorneland@lerum.se
Petra Bohlin, Petra.Bohlin@lerum.se
Anna-Karin Brogren Hansson, Anna-Karin.BrogrenHansson@lerum.se
Marie Brycke, Marie.Brycke@lerum.se
Linda Bräck Ekener, linda.brackekener@lerum.se
Annika Börjel, annika.borjel@lerum.se
C
Åsa Carlquist, Asa.Carlqvist@lerum.se
Christian Carlsson, christian.carlsson@lerum.se
Charlotte Cedergren, charlotte.cedergren@lerum.se
D
Lars Dudas, Lars.Dudas@lerum.se
E
Karin Edgren, karin.edgren@lerum.se
Ann-Britt Edshag, ann-britt.edshag@lerum.se
Per Efraimsson, per.efraimsson@lerum.se
Gunnar Einarsson, Gunnar.Einarsson@lerum.se 
Mikael Ekström, mikael.ekstrom@lerum.se
Ulla-Maria Engström, Ulla-Maria.Engstrom@lerum.se
Annika Esbjörnsson, annika.esbjornsson@lerum.se
F
Brian Fenn, Brian.Fenn@lerum.se
Magnus Fernhall, Magnus.Fernhall@lerum.se
Mattias Flodén, mattias.floden@lerum.se
Lars Friberg, lars.friberg@lerum.se
Lena Friberg, lena.friberg@lerum.se
Per Frykholm, per.frykholm@lerum.se
Björn Fryklund, bjorn.fryklund@lerum.se
G
Malin Gabrielson, Malin.Gabrielson@lerum.se
Rebecka Gardehall, rebecka.gardehall@lerum.se
Karin Glisell, karin.glisell@lerum.se
Ulrika Gregorius, ulrika.Gregorius@lerum.se
Glenn Gulldén, glenn.gullden@lerum.se
Jeanette Gustafson Heimer, Jeanette.GustafsonHeimer@lerum.se
Karin Gustafsson, Karin.Gustafsson@lerum.se
Karin Gyllensten Bolin, karin.gyllenstenbolin@lerum.se
H
Karolina Hallenberg, karolina.hallenberg@lerum.se
Nora Hasilova, Nora.Hasilova@lerum.se
Anders Hesslegård, anders.hesslegard@lerum.se
Ditte Hesslegård, ditte.hesslegard@lerum.se
Lena Hillerström, lena.hillerstrom@lerum.se
Minna Hjelmqvist, minna.hjelmqvist@lerum.se
Arne Håkansson, Arne.Hakansson@lerum.se
I
Tinna Ingelstam, Kristina.Ingelstam@lerum.se
J
Parvaneh Jaffari Mehrabadi, parvaneh.jaffarimehrabadi@lerum.se
Marcus Jakobsson, Marcus.Jakobsson@lerum.se
Björn Johansson, bjorn.johansson@lerum.se
Lena Johansson Helander, Lena.JohanssonHelander@lerum.se
Birgitta Joswig, Birgitta.Joswig@lerum.se
K
Peter Kalander, peter.kalander@lerum.se
Erika Kallin, erika.kallin@lerum.se
Max Karle, Max.Karle@lerum.se
Rikard Karlsson, rikard.karlsson@lerum.se
Karin Kastensson, karin.kastensson@lerum.se
Ingbert Kempe, Ingbert.Kempe@lerum.se
Pia Kihlander, pia.kihlander@lerum.se
Napalai Kosieradzki, Napalai.Kosieradzki@lerum.se
Peter Kristensson, peter.kristensson@lerum.se
L
Marie Larsson, marie.larsson2@lerum.se
Erik Lindberg, erik.lindberg@lerum.se
Lars Lindberg, lars.lindberg@lerum.se
Peter Lindbäck, peter.lindback@lerum.se
Mona Lundin, Mona.Lundin@lerum.se
Emma-Clara Löfgren, Emma-Clara.Lofgren@lerum.se
Ingrid Löwing, ingrid.lowing@lerum.se
M
Camilla Magnusson, camilla.magnusson@lerum.se
Cecilia Martinsson, Cecilia.Martinsson@lerum.se
Eva-Lena Medin, eva-lena.medin@lerum.se
Marie Medina-Reyes, Marie.Medina.Reyes@lerum.se
Samir Minshed, Samir.Minshed@lerum.se
N
Cecilia Naurin, Cecilia.Naurin@lerum.se
Ann Nilsson, ann.nilsson@lerum.se
Magnus Nilsson, magnus.nilsson@lerum.se
Hans Nordström, hans.nordstrom@lerum.se
O
Emma Odelson, Emma.Odelson@lerum.se
Linda Odén, linda.oden@lerum.se
Rikke Olsen, Rikke.Olsen@lerum.se
Olof Olsson, olof.olsson@lerum.se
Ulrika Olsson, ulrika.olsson@lerum.se
Veronica Olsson, veronica.olsson@lerum.se
Sara Olvegård, sara.olvegard@lerum.se
P
Maria Palmqvist, EvaMaria.Palmqvist@lerum.se
Annika Perlander, annika.perlander@lerum.se
Anders Perols, anders.perols@lerum.se
Ingemar Persson, ingemar.persson@lerum.se
R
Rahmatullah Rahmani, Rahmatullah.Rahmani@lerum.se
Simon Raneflod, Simon.Raneflod@lerum.se
Per Rattfelt, per.rattfelt@lerum.se
Peter Ringh, Peter.Ringh@lerum.se
Jens Ringholm, Jens.Ringholm@lerum.se
Inger Ronnstedt, inger.ronnstedt@lerum.se
Martin Rosenqvist, Martin.Rosenqvist@lerum.se
Anne Runström, anne.runstrom@lerum.se
S
Jessica Sagré, Jessica.Sagre@lerum.se
Teberih Sandberg, Teberih.Sandberg@lerum.se
Marcus Sandström, marcus.sandstrom@lerum.se
Stefan Segerqvist, stefan.segerqvist@lerum.se
Paul Sirugo, paul.sirugo1@lerum.se
Christina Sjödahl, christina.sjodahl@lerum.se
Mattias Stadler, mattias.stadler@lerum.se
Sandra Stenhede, sandra.stenhede@lerum.se
Jan-Olof Strömbom, jan-olof.strombom@lerum.se
Peter Sultan, peter.sultan@lerum.se 
Magnus Sundell, magnus.sundell@lerum.se
Tina Sunnero, tina.sunnero@lerum.se
Lotten Söder, Lotten.Soder@lerum.se
T
Andreas Thern, andreas.thern@lerum.se
Karin Thiria Bark, Karin.ThiriaBark@lerum.se
Tobias Thorsson, tobias.thorsson@lerum.se
Ewa Thylander, ewa.thylander@lerum.se
Mathias Tistelgren, Mathias.Tistelgren@lerum.se
Åsa Torbjörner, asa.torbjorner@lerum.se
Björn Torefalk, bjorn.torefalk@lerum.se
V/W
Tobias Wallén, tobias.wallen@lerum.se
Magnus Werley, magnus.werley@lerum.se
Ulla Westerberg, Ulla.Westerberg@lerum.se
Ola Westlin, ola.westlin@lerum.se
Erik Winerö, erik.winero@lerum.se
Tetyana Vorotnyeva, tetyana.vorotnyeva@lerum.se
Dan-Olof Wängberg, dan-olof.wangberg@lerum.se
Y
Tobias Yngström, tobias.yngstrom@lerum.se