Lärare på Lerums gymnasium

Här hittar du e-postadresser till alla lärare sorterat på efternamn. Saknar du kontaktuppgifter kan du ringa Informationen på Lerums Gymnasium, 0302-52 20 60

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | X | Y | Z | Å | Ä | Ö


Simon Alm, ALI, Simon.Alm@lerum.se
Catrine Andersson, ANC, catrine.andersson1@lerum.se
Ida Andersson, ANI, Ida.Andersson2@lerum.se
Madeleine Andersson, ANN, Madeleine.Andersson2@lerum.se
Ralf Andersson, ANA, Ralf.Andersson@lerum.se
Tommy Andersson, ANT, Tommy.Andersson@lerum.se
Sandra Aronson, ARS, Sandra.Aronson@lerum.se

Mikael Backegårdh, BAM, Mikael.Backegardh@lerum.se
Torgny Bark, BAT, Torgny.Bark@lerum.se
Anna-Greta Björklund, BAG, Anna-Greta.Bjorklund@lerum.se
Anders Björling, BJA, Anders.Bjorling@lerum.se
Sandra Björneland, BJS, Sandra.Bjorneland@lerum.se
Petra Bohlin, BOP, Petra.Bohlin@lerum.se
Henrik Bolmvik, BOE, Henrik.Bolmvik@lerum.se
Henrik Bona, BOH, Henrik.Bona@lerum.se
Marie Brycke, MAJ, Marie.Brycke@lerum.se
Linda Bräck, BRE, Linda.Brack@lerum.se
Annika Börjel, BOA, Annika.Borjel@lerum.se

Michela Castellari, CAM, Michela.Castellari@lerum.se
Charlotte Cedergren, CEC, Charlotte.Cedergren@lerum.se
Ingemar Ceicer, CEI, Ingemar.Ceicer@lerum.se

Ulrica Dahlberg, DAU, Ulrica.Dahlberg@lerum.se
Magnus Åsberg Dahlborg, DAM, Magnus.AsbergDahlborg@lerum.se
Markus Davidsson, DAR, Markus.Davidsson@lerum.se
Lars Dudas, DUL, Lars.Dudas@lerum.se

E

Helene Edblad, EDH, Helene.Edblad@lerum.se
Karin Edgren, EKA, Karin.Edgren@lerum.se
Gunnar Einarsson, EIG, Gunnar.Einarsson@lerum.se
Jan Ekfeldt, EKJ, Jan.Ekfeldt@lerum.se
Cecilia Ekmark, EKC, CECILIA.EKMARK@lerum.se
Charlotte Eliasson, ELC, Charlotte.Eliasson@lerum.se
Lina Esbold, ESB, Lina.Esbold@lerum.se
Viktor Falkfält, FAV, Viktor.Falkfalt@lerum.se

F

Brian Putnam Fenn, FEB, Brian.Fenn@lerum.se
Roger Fihn, FIR, roger.fihn@lerum.se
Mattias Flodén, FMA, Mattias.Floden@lerum.se
Niclas Stefan Forsberg, FON, Niclas.Forsberg@lerum.se
Stefan Edvard Forsberg, FOS, Stefan.Forsberg@lerum.se
Lars Friberg, FRL, Lars.Friberg@lerum.se
Lena Friberg, FLE, Lena.Friberg@lerum.se
Per Frykholm, FRP, Per.Frykholm@lerum.se
Björn Fryklund, FRB, Bjorn.Fryklund@lerum.se

G

Elmira Ghate, GHA, Elmira.Ghate@lerum.se
Fabio Giuliari, GIF, Fabio.Giuliari@lerum.se
Ulrika Gregorius, GRU, ulrika.Gregorius@lerum.se
Glenn Gulldén, GLG, Glenn.Gullden@lerum.se
Sandra Gunarson, GUN, Sandra.Gunarson@lerum.se
Anna Gustafsson, GUS, Anna.Gustafsson2@lerum.se
Karin Gyllensten Bolin, GBK, Karin.GyllenstenBolin@lerum.se

H

Mattias Hadders, HAD, Mattias.Hadders@lerum.se
Karolina Hallenberg, HAK, Karolina.Hallenberg@lerum.se
Anna Hansson, HSS, Anna.Hansson2@lerum.se
Anna-Karin Brogren Hansson, BRA, Anna-Karin.BrogrenHansson@lerum.se
Jeanette Gustafsson Heimer, GHE, Jeanette.GustafsonHeimer@lerum.se
Lena Hillerström, HIL, Lena.Hillerstrom@lerum.se
Minna Hjelmqvist, HJM, Minna.Hjelmqvist@lerum.se

I

Kristina Ingelstam, ITI, Kristina.Ingelstam@lerum.se

J

Marcus Jakobsson, JAM, Marcus.Jakobsson@lerum.se
Lena Johansson Helander, JAL, Lena.JohanssonHelander@lerum.se

K

Peter Kalander, KAP, Peter.Kalander@lerum.se
Erika Kallin, KAE, Erika.Kallin@lerum.se
Max Karle, KAX, Max.Karle@lerum.se
Maria Karlsson, KAS, Maria.Karlsson3@lerum.se
Anna Ketelsen, KEA, Anna.Ketelsen@lerum.se
Pia Kihlander, KIP, Pia.Kihlander@lerum.se
Peter Kristensson, KRP, Peter.Kristensson@lerum.se

L

Emma Larsson, LAM, Emma.Larsson1@lerum.se
Håkan Larsson, LAH, Hakan.Larsson@lerum.se
Sofia Lilliebjelke, LIF, Sofia.Lilliebjelke@lerum.se
Erik Lindberg, LIE, Erik.Lindberg@lerum.se
Lars Lindberg, LLA, Lars.Lindberg@lerum.se
Peter Lindbäck, LIP, Peter.Lindback@lerum.se
Annika Lindkvist, LII, Annika.Lindkvist@lerum.se
Anette Lindmark, LIM, Anette.Lindmark@lerum.se
Emma-Clara Löfgren, LÖE, Emma-Clara.Lofgren@lerum.se

M

Camilla Magnusson, MAC, Camilla.Magnusson@lerum.se
Sara Malmquist, MAQ, Sara.Malmquist@lerum.se
Cecilia Martinsson, MAI, Cecilia.Martinsson@lerum.se
Eva-Lena Medin, MEL, Eva-Lena.Medin@lerum.se

N

Louise Nilsson, NAN, Louise.Nilsson@lerum.se
Magnus Nilsson, NIM, Magnus.Nilsson@lerum.se

O

Emma Odelson, ODE, Emma.Odelson@lerum.se
Linda Odén, ODL, Linda.Oden@lerum.se
Pia Ulrika Olmås, OPI, Pia.Olmas@lerum.se
Olof Olsson, OLO, Olof.Olsson@lerum.se
Ulrika Olsson, OLU, Ulrika.Olsson@lerum.se
Vanja Olsson, OLG, Vanja.Olsson@lerum.se
Veronica Olsson, OLV, Veronica.Olsson@lerum.se
Sara Olvegård, OLS, Sara.Olvegard@lerum.se

P

Eva Maria Palmqvist, MPA, EvaMaria.Palmqvist@lerum.se
Annika Perlander, PAN, Annika.Perlander@lerum.se
Ingemar Persson, PEI, Ingemar.Persson@lerum.se
Patrick Phillips, PHP, Patrick.Phillips@lerum.se

R

Simon Raneflod, RAS, Simon.Raneflod@lerum.se
Elin Ringh, RIE, Elin.Ringh@lerum.se
Peter Ringh, RIP, Peter.Ringh@lerum.se
Jens Ringholm, RIJ, Jens.Ringholm@lerum.se
Inger Ronnstedt, ROI, Inger.Ronnstedt@lerum.se
Anne Runström, RUA, Anne.Runstrom@lerum.se

S

Jessica Sagré, SAJ, Jessica.Sagre@lerum.se
Marcus Sandström, SAA, Marcus.Sandstrom@lerum.se
Paul Sirugo, SIP, paul.sirugo1@lerum.se
Maja Sjöström, SJM, Maja.Sjostrom@lerum.se
Ragnhild Sorin, SOR, Ragnhild.Sorin@lerum.se
Mattias Stadler, STL, Mattias.Stadler@lerum.se
Sandra Stenhede, STS, Sandra.Stenhede@lerum.se
Peter Sultan, SPE, Peter.Sultan@lerum.se
Magnus Sundell, SUM, Magnus.Sundell@lerum.se
Tina Sunnero, SUT, Tina.Sunnero@lerum.se
Elisa Svanlund, SVE, Elisa.Svanlund@lerum.se
Martin Svenning, SVM, Martin.Svenning@lerum.se
Lotten Söder, SÖL, Lotten.Soder@lerum.se

T

Malin Ternestedt, TEA, Malin.Ternestedt@lerum.se
Finn Ternrud, TEP, Finn.Ternrud@lerum.se
Andreas Thern, THA, Andreas.Thern@lerum.se
Karin Thiria Bark, TBC, Karin.ThiriaBark@lerum.se
Johanna Tholin, THJ, Johanna.Tholin@lerum.se
Tobias Thorsson, THT, Tobias.Thorsson@lerum.se
Alexander Thåliden, TÅA, Alexander.Thaliden@lerum.se
Patrik Tigård, TIP, Patrik.Tigard@lerum.se
Mathias Tistelgren, TIM, Mathias.Tistelgren@lerum.se
Åsa Torbjörner, TBA, asa.torbjorner@lerum.se
Björn Torefalk, TOB, Bjorn.Torefalk@lerum.se

V/W

Magnus Werley, WER, Magnus.Werley@lerum.se
Andréas Vestberg, VEA, Andreas.Vestberg@lerum.se
Jeanette Westler, WEE, Jeanette.Westler@lerum.se
Ola Westlin, OWE, Ola.Westlin@lerum.se
Erik Winerö, WIE, Erik.Winero@lerum.se
Dan-Olof Wängberg, WDO, Dan-Olof.Wangberg@lerum.se
Annalena Önnhed, ÖAL, Annalena.Onnhed@lerum.se